Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Build na HC dla słabego kompa

Pochwalcie się jak gracie.
Mefi

Build na HC dla słabego kompa

Postautor: Mefi » 2 lip 2015, o 17:15

Witam,

Generalnie gram na SC, ale chcę też zrobić postać w nowej lidze Tempest, żeby zobaczyć co tam ciekawego dodali i być może połakomie sie na challenge. Problem w tym, że gram na ziemniaku i mam dosyc niski fps, ktory mi spada do minimum przy większych sieczkach, np. Dominus. Do tej pory jakoś mi szło, a z bossami pomagał znajomy, ale z wyjsciem 4 aktu nie wiem jak dojde do Cruela. Ma ktoś jakiś pomysł na build, który przetrwa np. wielką arenę z Barkhulem czy jak mu tam we śnie Daresso? Teraz gram melee i nie mam problemów z ta lokacja, ale troche sie boje, że jak będę miec lag albo spadnie mi fps to bedzie insta reeep ;) Z kolei summoner wydaje mi sie dosc kruchy i nie wiem jak sobie poradzi ze sterowaniem tymi burzami. Do tego gram powoli, glownie self-found, wiec z itemami tez nie poszaleje;/
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Re: Build na HC dla słabego kompa

Postautor: Gromtall » 2 lip 2015, o 17:22

Radze ci najpierw zdobyć doświadczenie na SC i dopiero jak poznasz bardziej gre, wbijesz ten ~70 lvl to wbij na HC. Ale jak bardzo chcesz grać na HC to polecam flame totem. Jak masz dużo czasu i cierpliwości to zrób tak jak ja zrobiłem, czyli zaczałem grać od razu na HC nie znając wgl mechanik i wszystkiego i 70 lvl wbilem dopiero po parunastu śmierciach które były spowodowane brakiem wiedzy i ogólnym unskillem i nieogarnięciem.
thinking bout u (◡‿◡✿)
Mefi

Postautor: Mefi » 2 lip 2015, o 17:43

Gram w PoE juz jakis czas, ale jestem wiecznym noobem, jesli chodzi o wymyslanie buildow :p Mam lvl 80 summonera z Bloodlines i generalnie przejscie gry do a3m nie bylo trudne (bossow mi zabijal znajomy z gry :D), ale z tego co widze w becie, przejscie Aktu 4 bedzie trudne na moim khe...laptopie. Chyba sprobuje faktycznie jakies totemy, dzieki.
przypadek

Postautor: przypadek » 2 lip 2015, o 19:31

też mam słabego kompa. żeby zwiększyć fpsy gram w oknie na pół ekranu :( a piki do 400ms to standard.
Dobrze gra mi się takim buildem: skile to
flame totem-fire pen-lmp-faster casting
arc-faster casting-life leech-spell echo
elemental weakness
lightning warp-reduced duration-faster casting
herald of ice+herald of thunder

to jest tylko podstawa, którą możesz rozbudować według własnego uznania.
jego największą zaletą jest to, że działa na kiepskim internecie i słabym sprzęcie i jest bardo tani
na niebieskich itemach z cruela można grać na mapach 66-67
ale nie ma dużego dps i nie błyśniesz nim przed kolegami.

możesz też zastanowić się nad łukiem i split arrow+chain
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 2 lip 2015, o 22:11

Ja bym zrobił coś melee 1h + shield, dużo HP, dużo armora, dobry regen. Może być np lightning strike, wtedy będziesz mógł tez zabijać trudniejsze paczki z daleka, albo któryś z nowych skili może będzie fajny, możesz się pokusić o trochę stuna, jest dobry i mało wymagający jeśli chodzi o efekty, w przeciwieństiwe do np freezów. Weź też ulepszenie do fortify. Jak będziesz chciał coś konkretniejszego to wybierz skill i napisz.
Pzdr

P.S.
Nie wiem czy grałeś na becie, ale gra jest lepiej zoptymalizowana, więc może będzie troche lepiej niż teraz.

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”