Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Pomysły na buildy na 1Month

Pochwalcie się jak gracie.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Pomysły na buildy na 1Month

Postautor: HeniekHardkor » 19 mar 2015, o 15:35

Najwyższy czas zacząć się zastanawiać czym bedziemy grali na 1 miesięcznej lidze.
Ja ostatnio wpadłem na pomysł
Pillar of Caged God + Leap slam (stun + burn) + Flame Surge (z iron will)
Wskakujemy w moby, stunujemy i podpalamy. A potem wykańczamy flame surge któro z iron will i pewnie około 700-800 str powinno kosić całkiem nieźle.

Próbuje jeszcze coś wykminić z endu charge on stun i discharge, ale na razie kiepsko... :)

Piszcie swoje pomysły.
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Pomysły na buildy na 1Month

Postautor: ubogimurarz » 19 mar 2015, o 15:55

leapslam/ground slam + endu charge on stun + cast on kill + discharge z ringiem romira nawet mozna. prosze Cie bardzie heniu :)

ja zrobie luczniczka ele jak mialem na BL, tym razem ze stormcloudem (odziwo mialem z nim wiecej dpsu niz z voltaxem), bo bedzie latwo dostepny nawet na starcie ligi :) nie bede musial robic zbednych upgradeow broni o pare dps, cala kaska pojdzie na flipowanie :P
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Silv

Moderator

Postautor: Silv » 19 mar 2015, o 16:16

f l a m e b l a s t

dokładniej to crit flameblast na sc i prawdopodobnie incinerate na hc
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 20 mar 2015, o 11:12

No ubogi z tym comk to mnie zainteresowałes:) dawno chciałem zrobić build pod to... :)
Dzięki!
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 21 mar 2015, o 18:58

Dobra ja już wykminiłem, w sumie build w miarę prosty, static strike + 3dragons crit staff, mam nadzieje że będzie działał tak jak planuje bo już mi się nie chce testować:)
Ale w sumie nic skomplikowanego tam nie ma więc powinien działać jak każdy inny melee.

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”