Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Perandus League

Brałeś udział w evencie? Zdaj nam relację.
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Re: Perandus League

Postautor: Gromtall » 4 mar 2016, o 10:59

Nie wiem od kiedy spalenie procesora wiaze sie ze spaleniem plyty glownej a tym bardziej chlodzenia(????). Pech chcial ze nie mam dwoch komputerow do zdiagnozowania co sie stalo a nowe czesci mi do 21 nie przyjda :p
/sorka za offtopa
thinking bout u (◡‿◡✿)
Schizolek

Postautor: Schizolek » 4 mar 2016, o 11:30

Polecicie jakis build moze na sciona, shadow'a, albo templara ? :)
Avaron

Postautor: Avaron » 4 mar 2016, o 16:57

Moze chociaz jakis skill bys podal czy cos?
Schizolek

Postautor: Schizolek » 4 mar 2016, o 18:34

Szczerze? Nawet nie wiem co bym chcial. Myslalem nad czyms z CoC. Moglby byc tez ARc, ice crash aaaaaa nie mam pojecia. Jak masz cos fajnego na oku, albo ktos ma to niech zarzuci.
Avaron

Postautor: Avaron » 4 mar 2016, o 19:24

Awatar użytkownika
Elhirion

Postautor: Elhirion » 4 kwie 2016, o 08:37

Ostanio farmie coiny na solari, nawet niezle lecą ale naszło mnie ostanio takie pytanie. Czy to jak szybko zabije stwory albo to jak szybko otworzę skrzynie ma wpływ na liczbe monet? Nie wiem czy ma to znaczenie jak się otwiera skrzynie odrazu lub poczeka jak ciała znikną.
IGN: Elhirion (Standard, Shadow, lvl 88)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 4 kwie 2016, o 11:28

to raczej nie ma znaczenia kiedy otworzysz skrzynie, nikt nigdy o tym nie wspominał

oczywiśćie im szybciej tym szybciej możesz lecieć szukać następnej:P
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 4 kwie 2016, o 19:47

To na pewno nie ma znaczenia, znaczenie ma rodzaj skrzyni, poza tym solaris to wbrew powszechnie krążącym opiniom nie jest najlepsze miejsce do farmienia coinów może jednak zechcesz się z nami podzielić statystykami swojej farmy, jak często masz skrzynie (czy w każdej instancji)? Ile czasu zajmuje ci zbadanie jednej instancji oraz ile coinów na godzinę wyciągasz?
Awatar użytkownika
Elhirion

Postautor: Elhirion » 4 kwie 2016, o 22:38

Nie liczyłem aż tak dokładnie :) Na pewno miałem kilka przejść pod rząd, że była minimum 1 skrzynia i cadiro. Ile dokładnie nie powiem ale jak znajdę chwilkę to zrobię godzinkę farmy w solari i policzę :)
IGN: Elhirion (Standard, Shadow, lvl 88)
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 4 kwie 2016, o 23:28

Słyszałem, że ludzie na Mud Flatsach na cruelu wyciągali 1k coinów na godzine. Z każdym dniem kurs coin-ex spada. Ciekawy jestem ile tam na solaris wyciągasz :D W pierwszym tygodniu opłacało się bardzo farmić coiny, ale teraz chyba lepszy zarobek jest na robieniu po prostu map.
thinking bout u (◡‿◡✿)

Wróć do „Eventy”