Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

SoulThirst Race Season

Brałeś udział w evencie? Zdaj nam relację.
XnIcRaM

Administrator

Re: SoulThirst Race Season

Postautor: XnIcRaM » 8 lis 2015, o 12:27

z moich obliczen wynika ze do konca tygodnia wyciagne ponad 170pkt nie liczac nagrod za 1-20 miesjsce w danej klasie, czyli z 200pkt wyciagne a wy? :D
Chyba ci nie poszło :P ale nie przejmuj się ja mam nawet nieco mniej choć ja ogólnie jetem kiepski w grze na czas a i czasu mam mało i w niewielu eventach mogę wziąć udział :)
Braliscie juz udzial w 1h headhunter? Wlasnie wyprzedzil BLAMT w moim rankingu ulubionych wyscigow :D
Headhunter jest całkiem niezły, choć na początku myślałem że mnie szlag trafi w submerge passage, tyle tego tam było, szczególnie żółtych że nie dało się przejść a zabić też ciężko szczególnie że połowa żółtych całkiem nieźle wybuchała po zabiciu. Cały ten sezon nie powinien się nazywać SoulThirst tylko HeadHunter, ten soulthirst jak dla mnie ciężko odróżnić od zwykłego wyścigu bez żadnych modyfikatorów.
Mefi

Postautor: Mefi » 8 lis 2015, o 19:51

Ten Soulthirst jest troche bezsensowny i tlumaczenia GGG mnie jakos nie przekonują. Bicie rare mobkow w pierwszym wyscigu to byla totalna strata czasu, teraz juz biegne jakby to byl 70min solo.
Poza tym rozrzut punktow za nagrody mnie troche irytuje. W ostatnim sezonie udało mi sie zdobyc buty (co prawda na pare wyscigów trzeba bylo nastawić budzik). W tym jako że zwiększyli ilość punktów, zastanawiam się nad Soul Takerem, ale trzeba 2 razy więcej pkt niż na buty, a nie biegne nie wiadomo jak dobrze, wiec nie nastawiam sie na punkty za ladder...:\
Jezz, pare minut róznicy w Merveil killu i o tyle miejsc lecisz w rankingu...
Mefi

Postautor: Mefi » 14 lis 2015, o 19:53

No i jak, pochwalcie sie ile bossów juz zabiliście w tym BLAMT boss kill evencie? :D
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 15 lis 2015, o 05:09

Ja własnie Vaala ubiłem i idę spać, Piete sobie już odpuszczę chyba że jakimś cudem wstanę za 1-2h :)

PS. Cel jaki sobie postawiłem kilka postów wcześniej zrealizowany w 100%!
Silv

Moderator

Postautor: Silv » 15 lis 2015, o 10:03

Gz. Ja doszedłem do coastu
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 3 gru 2015, o 01:03

Cel osiągnięty (brałem udział w 68 wyścigach)

Obrazek
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 3 gru 2015, o 01:17

gz
thinking bout u (◡‿◡✿)
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 3 gru 2015, o 23:01

uparta bestia z Ciebie :D
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/

Wróć do „Eventy”