Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

1 Month Party (S02E046)

Brałeś udział w evencie? Zdaj nam relację.
XnIcRaM

Administrator

1 Month Party (S02E046)

Postautor: XnIcRaM » 6 maja 2013, o 08:27

Wszystkich którzy próbują swoich sił w tym evencie, zapraszam na TS i do wspólnej gry, będzie na łatwiej.
Zapraszam też tych którzy nie grają aby spróbowali, jeszcze sporo czasu do końca eventu!

Ja obecnie mam 46lvl, gram Templarem na dwa spark totemy i pomalutku idę do przodu, chętnie pomogę wspierając jakimiś itemkami na niższy level czy w ubiciu jakiegoś bosa na Normalu lub początku Cruel. Mnie w grze i na TS można złapać popołudniami lub w nocy.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: 1 Month Party (S02E046)

Postautor: HeniekHardkor » 22 maja 2013, o 20:48

Henia nie żyje :) ehh
nie popisałem się,
74 lvl i padłem na piety na merci .... nie wiem po co tam polazłem, tragedia. Najgorsze jest to, że to nie był lag ani desync tylko najzwyczajniej w świecie dałem dupy :) "przysnąłem" na pare sekund, zamyśliłem się i wącham podłogę....
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 22 maja 2013, o 23:36

Według mnie wyglądało to nieco inaczej, w ciągu 1 sekundy straciłeś całe HP dostałeś 2x szok + 3 po smierci, szczerze powiedziawszy też chciałbym tak zginąć to znaczy żeby mnie zabiła np Piety a nie Crash :) Nasuwa mi się tylko jedno pytanie, miałeś dwa Fairgraves' jednego mi nawet pożyczyłeś, dlaczego drugiego nie miałeś na głowie wybierając się na Piety skoro wiadomo iż zwykle na Piety ginie się dzięki zszokowaniu...

Co za ironia... ZszokowanaHenia faktycznie została zszokowana

Kto chciałby zerknąć jak Heniek stracił Henie to odkopałem u niego na Twitch'u coś takiego http://www.twitch.tv/heniekhardkor/b/406325529 1:06:55 żyje i ma się dobrze 1:06:57 RIP
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 23 maja 2013, o 09:37

no widzisz, kolejna sprawa której nie przemyślałem, a tego filmiku to nawet ja nie oglądałem :P nie mam ochoty :P
Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Postautor: SpiritOfChristmas » 23 maja 2013, o 22:36

Przykra sprawa. Arctic Breath to chyba najbardziej underpowered skill żywiołu lodu, więc tak czy inaczej graty za dotarcie tak wysoko.
Tylko tchórze giną od puncture.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 27 maja 2013, o 13:02

No mocny niestety nie jest:)
idea była taka że biore nody do AOE i linkuje Arctica z LMP albo GMP, tak żeby moby dostawały z kilku wybuchów na raz + żeby powiększyć zamrożony teren i miec więcej czasu zanim moby do mnie dojdą.

Ogólnie na duże grupy dawało radę ale troche brakowało dpsa na single target. Co zresztą widać na streamie.

Dodatkowo już po śmierci gdzies wyczytałem na forum że nody AOE zwieksząją tylko zasięg lodu a nie wybuchów,
trzeba by sprawdzić czy to prawda i wtedy można trochę zmienić build. Ale to już temat na oddzielny wątek.
Pozdro

Wróć do „Eventy”