Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Bestiary

Brałeś udział w evencie? Zdaj nam relację.
Awatar użytkownika
Exalted_girl

Bestiary

Postautor: Exalted_girl » 22 lut 2018, o 11:42

Za 8 dni startuje nowa Liga Bestiary Hardcore i Softcore. Na oficjalnej stronie jest już wideo. Jakie są wasze odczucia? Ja jeszcze nigdy nie grałam poza standardem. Warto spróbować? Opłaca się? Czy można na koniec wyciągnąć więcej Orbs i Items'ów niż grając dalej na standardzie? Zapraszam do wypowiedzi :)
XnIcRaM

Administrator

Re: Bestiary

Postautor: XnIcRaM » 22 lut 2018, o 14:52

Dla odmiany ja nigdy nie grałem na Standardzie :) znaczy grałem raz jak jeszcze nie było lig czasowych a tak to zawsze wolałem grać od nowa zapewne są tego plusy i minusy ale to zawsze zależy od "stylu" gry i własnych oczekiwań i upodobań.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Bestiary

Postautor: HeniekHardkor » 22 lut 2018, o 21:28

Jeśli grasz dużo na początku ligi to zawsze można się ładnie dorobić.
Ale ja dla odmiany proponuje lige SSF;) najlepiej HC;) a nie tam jakieś "standardy" ;P

Wróć do „Eventy”