Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Path of Exile: Forsaken Masters - zapowiedź nowego dodatku

Path of Exile: Forsaken Masters - zapowiedź nowego dodatku

Dodał HeniekHardkor 31 Lipca 2014 o godzinie 11:42


 

Path of Exile: Forsaken Masters:

Path of Exile: Forsaken Masters

Niektórzy twierdzą że Dominus wygnał wszystkie szumowiny z Oriarth na brzegi Wraeclast. Nie, on wygnał każdego kto sprawiał mu kłopoty. Każdego kto przeszkadzał w jego postępującej teokracji. Siedem osób, mistrzów w swojej dziedzienie, stanęło na przeciw tyranii Dominusa. Niektórzy ze słowem inni ze stalą. Siedmiu zapomnianych mistrzów, wysłanych na śmierć na skażony ląd. Siedmiu mistrzów którzy przetrwali, posiedli wiedzę a teraz błąkaja się po Wreaclast. Siedmiu zapomnianych mistrzów którzy wyszkolą Cię... jeśli zdecydujesz się im pomóc.

 

 

Prezentujemy dwóch z siedmiu mistrzów, pozostali zostaną pokazani w kolejnych tygodniach. Razem w wieloma misjami, każdy z Mistrzów ma swoje specjalne opcje wytwarzania przedmiotów, różne opcje wyglądu Kryjówki, oraz różne dekoracje do Kryjówki do odblokowania.

Trenuj z mistrzami

:


W czasie przemierzania dziczy Wraeclast, czasami spotkasz Zapomnianych mistrzów. Każdy z nich ma swoje unikalne misje w których będzie potrzebował Twojej pomocy, lub będzie chciał Cię przeszkolić. Haku prosi o oczyszczenie pradawnej krainy i odzyskanie ducha Karui, a Vorici wyszkoli Cię w sztuce zabijania.
Ukończenie misji dla Mistrzów podniesie Twoją reputację z nimi, podczas zdobywania ośmiu poziomów reputacji z każdym z mistrzów odblokujemy dostęp do kolejnych nagród.

Kilkadziesiąt wariantów misji

:


Każdy z Siedmiu Mistrzów ma swój własny styl misji a każda z tych misji ma wiele wariantów. Podczas podróżowania po Wreaclast będziemy odkrywać kolejne coraz trudniejsze opcje zadań. Mistrz zabójców Vorici może poprosić nas o pomoc w zabiciu jednego z wielu dobrze chronionych "celów", nie zostawiając świadków.
Strażnicy moga mięć poteżne właściwości, albo być chronieni przez pułapki lub Wygnańców. Może nas również poprosić o zniszczenie wrogich symboli, obezwładnienie i obrabownie celu, albo zostawienie świadka morderstw.
Być może zostaniemy równiez poproszeni o uwolnienie bezrbronnego zakładnika.
Każda z tych misji i wszystkie ich warianty mogą wydarzyć się we wszystkich zakątkach gry, również na mapach.

Dostosuj swoja Kryjówkę

:


W swoich dalekich podróżach po Wraeclast, Siedmiu Mistrzów znalazło wiele miejsce które znakomicie nadają się na Kryjówkę dla naszych postaci. Gdy już zdobędziemy zaufanie Mistrzów, możemy zostać zabrani do takiej Kryjówki, w której możemy stworzyć własne spersonalizowane miasto. Mistrzowie przesiadujący w naszym mieście mają dla nas codzienne misje i szkolą nas w zaawansowanym tworzeniu przedmiotów.
Używaj swojej Kryjówki jako spokojnego miejsca do rozwijania rzemiosła po ciężkich walkach lub powiększ ją aby stworzyć Halę Gildiową z setkami dekoracji.

Ulepszaj swój warsztat

:

 

Każdy z Mistrzów specjalizuje się w wytwarzaniu różnego rodzaju przedmiotów. Wraz z rosnącą reputacją, Mistrz szkoli Cię w swojej specjalizacji. W swojej Kryjówce przy Warsztacie możemy zmieniać przedmioty na nowe sposoby, np zmieniając ich sockety, albo dodając specjalne właściwości.
Podczas rozwoju naszym Mistrzów dostajemy dostęp do nowych opcji tworzenia przedmiotów oraz specjalnych umiejętności takich jak na przykład zmiana socketów w skażonych przedmiotach (corrupted items).

Nowe przedmioty i właściwości

:


Mistrzowie nie tylko pomogą nam dodawać nowe właściwości do przedmiotów ale równiez oferują służą jako sprzedawcy oferując takie rzeczy jak gemy czy przedmioty unikalne. Właściwości przedmiotów dodane przy Warsztacie pokazane są w jaśniejszym niebieskim kolorze (zdjęcie obok) tak żeby było widać która z nich zostanie zmieniona jeśli zdecydujemy się dodać nową przy pomocy Warsztatu.
Na wyższych poziomach każdy z Mistrzów sprzedaje również magiczne(niebieskie) przedmioty ze specyficznymi definiującymi build właściwościami. Te przedmioty mogą być używane zaraz po zakupie albo możemy je wykorzystać jako podstawe do tworzenia potężniejszym przedmiotów.
DOdatek zawiera również 16 nowych przedmiotów unikalnych, niektóre z nich występują tylko w nowych ligach.

Nowy Gemy i Support gemy

:


Tornado Shot strzela penetrująca strzałą która wybucha przy kontakcie we wszystkich kierunkach dodatkowymi strzałami.
Herald of Ice i Herald od Ash to umiejętności które rezerwują manę i dodają obrażenia elementarne tylko do naszych ataków.
Zmieniliśmy tez wiele klątw i dodaliśmy kilka nowych jak na przykład Poacher's Mark.
Nowy support gem, Generosity, zwiększa efekty naszych aur dla członków grupy, ale uniemożliwia ich działanie na nas.

Nowe ligi

:


Wraz z premierą Forsaken Masters, startujemy z dwoma nowymi Ligami - Rampage i Beyond. Każda z lig posiada 8 trudnych wyzwań. Gracze którzy ukończą pięc z nich otrzymają specjalne efekty dla swoich postaci (mikrotranzakcje).
Za ukończenie wszystkich ośmiu wyzwan dostaniemy inne dodatkowe efekty. Pierwszych piećdziesięciu graczy którzy ukończą wszystkie osiem wyzwań zostanie nagrodzonych specjalnymi koszulkami. Każda z tych lig będzie trwała 3 miesiące. A w grudniu wystartujemy z nowym zestawem lig. Szczegóły dotyczące ligi Rampage zostaną ujawnione 8 sierpnia a szczegóły ligi Beyond 15 sierpnia.

Zaktualizowane drzewko talentów

:


Przeprojektowaliśmy duża część drzewka, głównie w okolicach Wiedźmy, Shadowa i Rangera. Dodaliśmy równiez znaczne zmiany w samej grze tak aby odzwierciedlić zmiany na drzewku. Wszyscy gracze otrzymają jednorazowy reset talentów aby dostosować swoje postacie do zmian.

Zmiany w istniejącej zawartości:

:


Podczas tworzenia dodatku zmieniliśmy wiele rzeczy z tych już istniejących. Walki z Merveil, Brutusem, Fairgraves i innymi bosami będą bardziej intensywne i zaskakujące.
Dodaliśmy tez wiele historii do odkrycia. Jej kawałki będziemy poznawać podczas zwiedzania Wraeclast.

Premiera 20 sierpnia!
Path of Exile: Forsaken Master zostanie wydane o 20 sierpani. Ten artukuł nie jest pełną listą zmian jakie znajdziemy w dodatku, taka lista pojawi się kilka dni przed premierą. Znajdziemy w niej dziesiątki zmian takich jak Quest Tracker, Tutoriale albo tryb obserwatora dla pojedynków PvP.
Jesteśmy bardzo dumni z tego dodatku i nie możemy doczekać się chwili gdy podzielimy się z wami resztą szczegółów. Jest w nim wiele ciekawych misji do odkrycia i poteżnych właściwości przy tworzeniu przedmiotów. Połowa naszego zespołu jest uzależniona od tworzenia dodatków do Kryjówek! Przez następne 3 tygodnie będzie uaktualniać informacje na temat dodatku.

 

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


Dodał Grom 31 Lipca 2014 o godzinie 13:10

Zapowiada się ciekawie ;]

Dodał FiveMagics 1 Sierpnia 2014 o godzinie 13:12

Wielkie dzięki za tłumaczenie !! tak trzymać.

 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama