Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Chris mówi o OBT, Alpha testach Aktu III i zapowiada nowe mikrotransakcje!

Chris mówi o OBT, Alpha testach Aktu III i zapowiada nowe mikrotransakcje!

Dodał Dziki19931 20 Listopada 2012 o godzinie 20:54


Chris chciałby nam tym razem opowiedzieć jak się sprawy mają z rozwojem trzeciego aktu, a także co nieco o Open Becie.

Do piątku, a więc do 16 Listopada była to wersja 0.10.0alpha1, tymczasem GGG pracuje nad nową wersją 0.10.0alpha2 która ma naprawić błędy które napotkali wcześniej. Właśnie teraz są w trakcie wgrywania patch’a (lekko testowanego) z ich wewnętrznego serwera biurowego dla całej wersji testowej Alpha. Dla nas oznacza to tylko tyle że: testerzy którzy się zgłosili będą mieli do czynienia z wersją nie do końca okiełznaną, a więc na pewno nie będą się nudzić. ^^

Równocześnie informuje on, że prawdopodobnie jutro zostanie udostępniona Alpha dla testerów którzy się zgłosili do niego poprzez PM.

Praca nad 3 aktem wre

Akt 3 jest ukończony pod względem terenu, a także zadań, które w nim znajdziemy. Wciąż starają się mocno dopracować nagrody za zadania, ulepszyć występujące w nim środowisko a także wprowadzić więcej rzeczy które mogłyby w nim wystąpić, co nie oznacza że gra na tym traci. Podobno jest już całkowicie grywalna.

Umiejętności potworów są główną częścią którą właśnie kończą. W ciągu ostatnich kilku tygodni ich umiejętności były tak dopracowane, aby nie wyróżniały się za bardzo od poprzednich aktów, a inne wręcz przeciwnie(dodano pewne 'niesamowite efekty synergii' jak to określił sam Chris). Akt trzeci jest ostatnim jak i najwyższym w grze jak na tę chwilę, więc walki będą należeć teraz bardziej złożone (skomplikowane?).

W tym tygodniu głównie skupiali się na ostatnim boss’ie aktu trzeciego (tak jak w Akcie I - Syrena Marveil; Akcie II - Vall Oversoul) spędzili mnóstwo czasu na planowaniu tego spotkania, uważają że efekt końcowy jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Niestety nie może powiedzieć nam więcej, bo nie chciałby spoilować gry, ale może potwierdzić informację, że Boss’em nie jest Bestel (Jest to jeden z NPC który występuje w pierwszym akcie).

Jeżeli chodzi o zdobywanie doświadczenia przez graczy jest to kolejna część gry którą starają się dopracować. Głównie chodzi o to, aby przechodząc między kolejnymi lokacjami nie było niepotrzebnych skoków między poziomami, a więc tak jak ma to miejsce w poprzednich aktach - aby rozgrywka była płynna. Poprzez dopracowanie mają oni na myśli:

  • dopasować i ustalić zakres poziomów potworów
  • ilość potworów w tzw. 'paczkach'.

Pod ich okiem znajdują się wszystkie poziomy trudności.

Akt 3 będzie rozbudowywany

Szczególnie należy zwrócić też uwagę na to, że GGG aktualnie planuje dodać więcej treści do Aktu 3 już w następnym roku!

Zamierzają na OBT wydać akt III w formie jeszcze większej niż jest to w przypadku aktu pierwszego czy też drugiego, a mimo to planują nadal więcej lokacji i boss’ów które mogliby dodać później.

Ta dodatkowa treść jest określona kryptonimem Act3X, będzie to 'mini-dodatek' który pojawi się kilka miesięcy po wydaniu Open Bety. Zbliżające się testy Alpha nie będą zawierały żadnej z tych treści, która będzie miała miejsce w tych dodatkach, ponieważ planują nad nimi bezpiecznie pracować dopiero po rozpoczęciu Open Bety.

Nowe mikrotransakcje

Ponadto planują także wprowadzić więcej możliwości kosmetycznych w item shopie, a mianowicie:

  • animacje;
  • efekty cząsteczkowe broni (możliwe że chodzi o jakieś blaski lub specjalne skórki które będą zmieniały wygląd broni);
  • Zwierzaki (takie jak nasze kochane Kiwi);
  • i wiele innych nad którymi obiecują ciężką pracę.
  • Chris zapowiada, że poinformuje nas o ich postępach w przyszłej aktualizacji.
 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama