Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

Pierwsze informacje na temat patcha 1.0.0 !!!

Dodał HeniekHardkor 4 Października 2013 o godzinie 9:50


 

Jak możemy dowiedzięć się między innymi z powyższego wywiadu przeprowadzonego z Chrisem Wilsonem, przez jednego z redaktorów gamespot.com, GGG zaplanowało masę nowości na nadchodzącą (jeszcze tylko 19 dni!!!) premierę gry Path Of Exile.

 

Nowa klasa: Scion

Największa nowością jest nowa klasa Scion, jest to klasa oparta na wszystkich 3 podstawowych atrybutach (STR/DEX/INT). Nie będziemy mieli do niej dostępu na początku gry, odblokujemy ją dopiero po przejściu gry na innej postaci, oraz odnalezieniu i ... (czytaj dalej)

 

Łatka 0.11.6

Dodał HeniekHardkor 26 Września 2013 o godzinie 9:27


Patch 0.11.6:

Patch 0.11.6

Zawartość:

  • Dodano nowy skill (Int/Dex) Lightning Trap: wyrzuca pułapkę, która po aktywacji wysyła pierścień pocisków, zadając obrażenia od błyskawic.
  • Lightning Trap jest dostępna dla Shadowa, Rangera i Wiedźmy w queście "A Caged Brute", i dla Templara w queście "Delving Into Sin" na normalnym poziomie trudności.
  • Dodano nowy skill (Dex/Int) Smoke Mine: stawia minę która, przenosi postać na jej miejsce przy detonacji. Zarówno w miejscu z którego postać jest przeniesiona jak i w ... (czytaj dalej)
 

Za 2 tygodnie koniec lig Anarchy i Onslaught

Dodał HeniekHardkor 26 Września 2013 o godzinie 8:13


Informacje z głównej strony gry na temat zakończenia lig Anarchy i Onslaught:

Czteromiesięczne ligi Anarchy i Onslaught kończą się 9 października o godzinie 3:00 (naszego czasu). Mamy przygotowane 2 nowe 4-miesięczne ligi które wystartują w dniu premiery gry. Wszystkie postaci z ligi Anarchy zostaną przeniesione do ligi Standard, a zyjące postacie z ligi Onslaught do ligi Hardcore. Zakładki ze skrzynek również zostaną przeniesione i będa w trybie "tylko do odczytu". Czyli będziemy mogli z ... (czytaj dalej)

 

Smoke Mine

Dodał Grom 18 Września 2013 o godzinie 10:47


Smoke Mine to nowy rodzaj min który zostanie dodany w patchu 0.11.6. W momęcie detonacji postać jest natychmiast teleportowana w miejsce podłożenia miny tworząc chmurę dymu i oślepiając w niej przeciwników.

 

Multiple Traps - nowy klejnot wspomagający

Dodał Grom 17 Września 2013 o godzinie 9:26


Nadchodząca aktualizacja wniesie dużo nowości względem pułapek. Dziś zaprezentowano klejnot wspomagający Multiple Traps oraz wcześniej znany Lightning Trap.

Z powyższego filmu możemy zaobserwować że Lightning Trap jest zależny od bonusów z błyskawic jak i pocisków, co daje na pewno wiele ciekawych opcji podczas budowania postaci. Nowy wspomagający klejnot również wypada interesująco, pozwala rzucić jednocześnie 3 pułapki i rozłożyć na polu walki dodatkowe trzy.

Ponadto w patchu 0.11.6 mają zostać dodane dwa nowe unikalne przedmioty dotyczące pułapek.

 

Nowa mina i pułapka w aktualizacji 0.11.6

Dodał Grom 13 Września 2013 o godzinie 11:37


W zbliżającej się aktualizacji 0.11.6 zostanie dodana nowa pułapka oraz mina. Pułapka w momencie aktywacji wypuszcza pociski błyskawic o czym możemy przekonać się na poniższym screenie.

Nowa pułapka:

Nowa pułapka

Drugim nowym klejnotem jest Smoke Mine, która po detonacji uwalnia chmurę dymu i prawdopodobnie oślepia przeciwników.

Smoke Mine:

Smoke Mine

Na oficjalnym forum trwa właśnie konkurs na wygląd postaci w którym może uczestniczyć każdy. Wystarczy tylko ciekawie zaprezentować wygląd swojego bohatera poprzez umieszczenie dwóch screenów na forum w temacie konkursu (płatne efekty nie są konieczne). Jest o co walczyć ponieważ na zwycięzców czeka Exalted Pack (wartości 270$), Divine Pack (110$), oraz 200 punktów mikrotransakcji (20$).

 

Specjalne wyścigi oraz mała zapowiedź

Dodał Grom 10 Września 2013 o godzinie 13:33


W najbliższy weekend odbędzie się krótka seria wyścigów nie związanych z sezonem czwartym gdzie jako nagrody zamiast punktów będzie sprzęt firmy Rocat

Cztery godzinne wyścigi hardcore odbędą się w róznych godzinach tak aby każdy miał szanse wystartować. Nagrody czekają zarówno na najlepszych jak i dla osób które osiągną przynajmniej 15 lub 8 poziom doświadczenia.

W poniedziałek została wypuszczona mała łatka 0.11.5c naprawiająca między innymi błąd z przedmiotem "Fishing Rods", który został całkowicie usunięty z gry. Trwają również prace nad patchem 0.11.6 w którym ma zostać dodany nowy rodzaj pułapek. Jak wspomina Chris do pełnej wersji gry (1.0.0) wciąż pozostaje sześć tygodni, ale już teraz możemy zobaczyć małą zapowiedź. 

Mała zapowiedź:

Mała zapowiedź
 

Nowy serwer dla teamspeaka

Dodał debe 4 Września 2013 o godzinie 21:32


Związku z problemami z teamspeakiem (np częste rozłączanie) postanowiliśmy go w końcu przenieść na nowy serwer. Znajduje się on teraz pod ip: 46.41.128.69. Dotychczasowy adres (ts3.path-of-exile.pl) może jeszcze przerzucać na stary serwer ale to chwilowe i w ciągu kilku godzin powinien również przerzucać na nowy serwer. Mamy nadzieje, że teraz nasz ts będzie działał parfekcyjnie :)

Zapraszam wszystkich do współnej gry!

 

Informacje na temat patcha 0.11.5

Dodał HeniekHardkor 3 Września 2013 o godzinie 19:51


Działanie cooldown'ów zostały znacząco zmienione, dotyczy to głównie postaci które używają 2 gemów tego samego rodzaju. Więcej szczegółów poniżej.

Funkcje:

  • dostęp do okna mikrotranzakcji po wciśnięciu przycisku "M"
  • nowa mikrotranzakcja Skin Transfer: zaznaczamy 2 przedmioty i przenosi wygląd pierwszego na drugi. Pierwszy item jest niszczony, ale można go potem odzyskać klikając w przycisk "Reclaim" w oknie mikrotranzakcji. Itemy zmienine w ten sposób nie mogą być wymieniane dopóki nie pozbędziemy ... (czytaj dalej)
 

Nowy support gem w najbliższej łatce.

Dodał HeniekHardkor 29 Sierpnia 2013 o godzinie 18:08


Support gem - Empower:

Support gem - Empower

W patchu 0.11.5 którego możemy się spodziewać już w przyszłym tygodniu, zostanie dodany nowy "tajemniczy" gem. Twórcy na razie nie ujawnili co dokładnie będzie robił, natomiast wiadomo, że będzie działał na inne gemy dopiero po wyexpieniu go na odpowiedni poziom. 

 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama