Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

0.9.9 Informacje

Dodał Grom 27 Kwietnia 2012 o godzinie 18:31


Patch 0.9.9 zostanie wydany w okolicach 8 maja. Na razie nie poznaliśmy wszystkich zmian w łatce a tylko jej najważniejszy fragment.

Jak zapewnił jeden z producentów gry Chris więcej szczegółów poznamy w przyszły weekend.

A oto lista najważniejszych zmian:

  • Duża aktualizacja potworów. Wszystkie potwory, ich zachowanie i umiejętności zostaną zmienione. Nowy system AI tworzy bardziej brutalne walki. Umierasz za każdym razem w inny, często przerażający sposób
  • Nowe umiejętności, co najmniej jeden nowy ... (czytaj dalej)
 

Patch 0.9.8f

Dodał Grom 25 Kwietnia 2012 o godzinie 21:11


Mały patch wprowadzający zmiany głównie w zakresie trybu Cut-throat:

Wersja 0.9.8f

  • Gracze z poza drużyny pokazywani są na mapie dopiero gdy znajdą się w pobliżu
  • Naprawiono błąd gdzie nie można było klikać przez innych graczy (aby uzyskać dostęp do takich rzeczy jak skrzynia) w mieście
  • W trybie Cut-throat gemy i przedmioty questowe nie wypadają po śmierci gracza
  • Naprawiono błąd w trybie Cut-throat, gdzie gracz był narażony przez pięć sekund podczas ekranu ładowania przy zmianie lokacji.
 

Weekend z Ligą Cut-throat

Dodał Grom 25 Kwietnia 2012 o godzinie 20:33


Dla wszystkich uczestników zamkniętej bety w miniony weekend odbyły się testy nowej ligi Cut-throat. Event rozpoczął się o 0:00 i trwał do 03:00 czasu polskiego w noc z soboty na niedziele.

Otwarte zmagania poprzedzały dwa wcześniejsze testy dla wąskiego grona graczy, które przebiegły bez zastrzeżeń eliminując najważniejsze błędy.

Dzięki dużemu zainteresowaniu udało się między innymi sprawdzić jak radzą sobie serwery w przypadku dużego obciążenia. A zebrane sugestie ze strony graczy na temat balansu PvP producenci wzięli pod uwagę.

Sam weekend z Cut-throat przebiegł bardzo pomyślnie trzy godzinna walka była krwawa, dynamiczna i zarazem bardzo efektowna.
Ekipa Path-of-exile.pl miała przyjemność w tym uczestniczyć nasze wrażenia są obiecujące i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych informacji na temat pvp między innymi Cut-throat jak i aren.

 

200.000$ wsparcia do tej pory!

Dodał debe 14 Kwietnia 2012 o godzinie 14:42


Dziś Grinding Gear Games ogłosiło że ponad 13.000 fanów kupiło pakiet wsparcia za łączną kwotę blisko 200.000 dolarów, aż 13 osób wykupiło pakiet diamentowy o cenie 1.000 dolarów.

Jak oznajmili twórcy:

Jesteśmy zdumieni hojnością społeczeństwa i bardzo wdzięczni. Te pieniądze pomogą sfinansować znaczną część przyszłego rozwoju i zabezpieczyć przyszłość gry.

Oczywiście, nie osiągnęliśmy jeszcze progu rentowności, ale do tej pory sprzedaż przekroczyła nasze oczekiwania. Prosimy nadal rozpowszechniać informacje o Path of Exile.

Zamieszczono również komunikat prasowy, w którym wspomniano że wejście w otwartą Bete planowane jest na czerwiec wraz z rozszerzeniem zawartości gry o trzeci akt.

 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama