Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

Drzewo Umiejętności Pasywnych po polsku

Dodał XnIcRaM 21 Grudnia 2015 o godzinie 22:28


Dziś (21.12.2105) zostało zaktualizowane Drzewko Umiejętności Pasywnych na naszej stronie. Wszystkie opisy pasywek zostały przetłumaczone. W poprzedniej wersji naszego drzewka opisy były wyswietlane tylko w języku polskim, zdecydowaliśmy iż obecnie aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z drzewka na naszej stronie opisy będą widoczne w dwóch językach tj oryginalnym angielskim oraz w j. polskim.

Drzewo Umiejętności Pasywnych

Przyjemnego korzystania z drzewka!
Administracja pathofexile.pl

 

Ligi Talisman - Aktualizacja 2.1.0 - Spis zmian w grze

Dodał XnIcRaM 10 Grudnia 2015 o godzinie 23:00


Ligi Talisman - Pełna lista zmianNowe ligi startują 11 grudnia o godzinie 22:00 (czasu polskiego). Ligi będą trwały prawie 12 tygodni, dokładnie do 4 marca 2016 r.

Poniżej tłumaczenie listy zmian jakie przyniosą nam Ligi Talisman wraz z aktualizacją 2.1.0

Dołożyliśmy wszelkich starań aby tłumaczenie było rzetelne oraz zrozumiałe jednak zapewne nie ustrzegliśmy się jakichś drobnych błędów. Serdecznie dziękuję za pomoc w tłumaczeniu HeniekHardkor'owi oraz slaveusz'owi.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY (Czytaj dalej...)

 

Przyszłość pathofexile.pl

Dodał XnIcRaM 3 Sierpnia 2015 o godzinie 20:18


Do odwołania na naszej stronie głównej nie będą się pojawiały informacje na temat aktualności w grze.

 

Po najświeższe informacje zapraszamy na Forum!

 

UWAGA: Informacje zamieszczone na tej stronie w dziale Encyklopedia odnoszą się do gry w wersji 1.3 lub wcześniejszej tak więc mogą być nieaktualne (choć nie muszą) , w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na Forum lub nasz serwer TeamSpeak 3

 

Jednocześnie pragnę zapewnić iż strona nie upada a wręcz przeciwnie cały czas trwają pracę nad jej aktualizacją!

 

Pozdrawiam XnIcRaM

 

Możliwość wygrania super laptopa oraz KONIEC z Eternal Orb

Dodał XnIcRaM 7 Lipca 2015 o godzinie 1:06


Chris zamieścił na oficjalnej stronie dwie baaardzo ciekawe informacje:

- Pierwsza osoba która zabije końcowego bossa (Malachai) z The Awakening wygra laptopa sponsorowanego przez Alienware (coś takiego). Nagroda zostanie przyznana zarówno w lidze hardcore (Tempest) jak i standard (Warband). Liczy się tylko zabicie w pojedynkę, nikt więcej nawet na chwilę nie może wejść do lokacji The Harvest.

- Dla wielu wstrząsająca wiadomość dla wielu wręcz przeciwnie Eternal Orb w nowej wersji gry NIE będzie już dropił! Po prawie dwóch latach istnienia tego orba w grze jego drop zostanie zablokowany, powodem tak drastycznej decyzji jest niezadowolenie GGG z jego wpywu na ekonomię gry. Wszystkie eternale które obecnie są w grze (standard oraz hardcore) oraz imprinty nadal będą działały, nie będzie jednak już możliwości ich wydropienia!

 

Nowe ligi czasowe Warbands oraz Tempest

Dodał HeniekHardkor 1 Lipca 2015 o godzinie 22:42


Wraz z dodatkiem "The Awekening" startują dwie nowe ligi z wyzwaniami, Warbands i Tempest. Każda z lig ma oddzielną ekonomię i daje możliwośc świeżego startu i pokazania swoich umiejętności w Path of Exile.

Nowe ligi oferują po 8 wyzwań. Wykonanie pierwszego wyzwania jest nagradzane dekoracją do kryjówki w postaci totemu, które rozrasta wraz z ukończeniem kolejnych wyzwań. Dodatkowo jeśli znajdziecie się wśród pierwszych 50 graczy którzy ukończą wszystkie 8 wyzwań zostaniecie nagrodzenie koszulkami z odpowiednich lig.... (czytaj dalej)

 

Start Path of Exile The Awakening, nowe ligi czasowe i nie tylko

Dodał XnIcRaM 1 Lipca 2015 o godzinie 0:43


Kilka godzin temu na oficjalnej stronie ruszył zegar odliczający czas do startu nowej wersji gry, Path of Exile The Awakening, w momencie pisanie tego artykułu do startu pozostało około 9 dni i 20h, dokładnie nowa wersja ruszy o 21.00 10 lipca. Jednocześnie wystartują również nowe ligi czasowe Warbands (banda) oraz Tempest (burza), więcej informacji na temat nowych lig na naszej stronie już dziś późnym popołudniem. Już teraz zapraszam do obejrzenia oficjalnego trailera a dziś wieczorem po obszerne informacje na temat tego co przyniesie nam nowa wersja gry.

 

Kryjówka tygodnia: Zamek Pathsylvania

Dodał XnIcRaM 17 Czerwca 2015 o godzinie 1:09


W tym tygodniu możemy zwiedzić Zamek Pathsylvania, kryjówka jest zaprojektowana w taki szczególny sposób iż będąc w dowolnej komnacie nie widzimy żadnej innej komnaty. 

Jest to film z serii "Hideout of the Week" z oficjalnej strony.


Poprzednie odcinki dostępne są tutaj

 

Kolejne dwa unikaty z the Awakening

Dodał XnIcRaM 15 Czerwca 2015 o godzinie 7:07


 

 

 

Karty zostały rzucone... nowe "Divination Card" odkryte

Dodał XnIcRaM 12 Czerwca 2015 o godzinie 2:56


Oto 16 nowych kart, zaprezentowanych dziś na oficjalnej stronie:

... (czytaj dalej)

 

Tempest Shield - Zmiany!

Dodał XnIcRaM 12 Czerwca 2015 o godzinie 1:44


Umiejętność o nazwie Tempest Shield, doczkała się zasłużonych zmian. Rory na oficjalnej stronie zamieścił opis zmian tej umiejętności, w trakcie testów umiejętność ta może ulec dalszym zmianom. Oczywiście zmiany póki co będą miały miejsce tylko na serwerach zamkniętej bety.

A oto krótki opis zmian:... (czytaj dalej)

 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama