Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

Build of the Week 15 i informacja o zbliżającym się evencie.

Dodał Dziki19931 20 Listopada 2012 o godzinie 0:02


Tym razem Chris chce nam przedstawić build na shadow'a zbudowanego pod Discharge. Postać ta używa sztyletu i tarczy na Energy Shield. Jeżeli chodzi o skill gemy używa on - oczywiście - Dicharge, Enduring Cry oraz Frenzy. Całość dopełnia unikalna zbroja która 'pompuje' zadawane obrażenia dla tak ułożonej postaci. Ponadto krótka demonstracja build’u ukazuje nam również część scenerii aktu trzeciego.

Chris sam stwierdza, że gra tą postacią nie należy do najłatwiejszych, tym bardziej, że poziom ... (czytaj dalej)

 

Rozdajemy klucze do bety - KONKURS

Dodał Grom 18 Listopada 2012 o godzinie 22:31


Od poniedziałku rusza konkurs gdzie rozlosujemy klucze do bety. Wszystkich zainteresowanych nie mających jeszcze dostępu do gry zapraszamy do wspólnej zabawy. Do wygrania jest 8 kluczy! Więcej szczegółów znajdziecie na naszym forum.

 

Łatka 0.9.13g, 3 akt już na alfie

Dodał debe 18 Listopada 2012 o godzinie 13:57


Wersja gry oznaczona numerem 0.10.0alpha1 weszła w fazę testów alfa. Wersja ta będzie dodawać do Path of Exile długo oczekiwany 3 akt oraz pewnie wiele innych mniejszych lub większych zmian. Wygląda na to, że rzeczy do testowania jest bardzo dużo, ponieważ Chris z GGG poszukuje nowych alfa testerów. Jeżeli ktoś z was jest tym zainteresowany, powinien wysłać prywatną wiadomość Chrisowi na forum na oficjalnej stronie gry. Oczywiście największe szanse na dołączenie do alfa testów mają ci, ... (czytaj dalej)

 

Aktualizacja 0.9.13f - handel już możliwy

Dodał Grom 15 Listopada 2012 o godzinie 10:57


Aktualizacja wprowadzająca bezpieczną możliwość handlu z innymi graczami została dziś wgrana na serwery. Póki co dostępne są tylko podstawowe funkcje z czasem będzie to rozwijane.

0.9.13f

 • Dodano okno handlu dla graczy z tej samej instancji. Wymiana między lokacjami albo pomiędzy gra a stroną internetową zostanie dodana w późniejszej aktualizacji.
 • Aby dokonać wymiany, kliknij prawym klawiszem myszy na gracza (w mieście) lub na portret w party (poza miastem), a następnie wybierz opcję „Trade”.
 • Zanim ... (czytaj dalej)
 

Patch 0.9.13e, ekran handlu już w piątek

Dodał Grom 15 Listopada 2012 o godzinie 0:21


0.9.13e

 • Aby dostać się na wyższy poziom trudności musisz posiadać odpowiedni poziom doświadczenia: Cruel 15 level, Ruthless 25 level, Merciless 35 level.
 • Grając w drużynie gracze otrzymują taka samą ilość doświadczenia z zabicia pobliskich potworów, niezależnie od ilości osób w party. Potwory nie dają już więcej doświadczenia jeśli grasz w drużynie.
 • Oznacza to że drużyny trzymające się razem dostają nieco więcej doświadczenia niż wcześniej, bezczynny gracz w instancji nie będzie już więcej ... (czytaj dalej)
 

Kolejna drobna poprawka

Dodał Grom 7 Listopada 2012 o godzinie 13:20


0.9.13d

 • Naprawiono błąd, gdzie na arenie Merciless PvP nie było odpowiednich kar odporności na żywioły.
 • Naprawiono błąd, gdzie iluzje Merveil nie działały prawidłowo.
 • Naprawiono błąd w PvP, gdzie używając Elemental Proliferation można było dostać modyfikacje takie jak „Cannot be Frozen”.
 • Naprawiono błąd, gdzie trudno było przewijać ekran pasywnych umiejętności w dół.
 • Dodano ikonę dolegliwości Blinded (oślepienia).
 • Naprawiono ... (czytaj dalej)
 

Walka na arenie, oraz 2 małe łatki

Dodał Grom 2 Listopada 2012 o godzinie 22:53


Najnowsza aktualizacja sprawuje się świetnie! Wszystkim którzy jeszcze nie maja klucza do bety pragniemy zaprezentować fragment potyczki 1v1.

Wypuszczono jeszcze 2 łatki naprawiające ważniejsze z błędów.

0.9.13b

 • Dodano kolejny unikalny przedmiot.
 • Ostatecznie dodano umiejętność „Move only” do skrótów skili.
 • Mikstury Diamond, Granite, Ruby, Sapphire i Topaz pokazują efekt na postaci kiedy zostaną użyte.
 • Dodano nowy modyfikator do mikstur- „of Warding” który usuwa wszystkie klątwy oraz uniemożliwia ... (czytaj dalej)
 

Patch 0.9.13 już jest!

Dodał debe 1 Listopada 2012 o godzinie 15:41


W końcu pojawił się długo oczekawany patch 0.9.13 w Path of Exile, w którym dodano możliwość walki w arenach PvP oraz wiele różnych innych poprawek i ulepszeń. Zajmuje on niecałe 1GB. Poniżej cała lista zmian.

Patch 0.9.13

Uwagi:

 • Z powodu sporych zmian w balansie i w drzewku nastąpi reset skili pasywnych w nim

Zawartość:

 • Dodano nowy klejnot inteligencji - Arc: Promień błyskawicy rozciąga się od czarującego do wskazanego celu oraz pobliskie ofiary.
 • Dodano nowy klejnot siły - Devouring Totem: Przywołuje ... (czytaj dalej)
 

Build of the Week 14 oraz informacje o nadchodzącej aktualizacji

Dodał Grom 29 Października 2012 o godzinie 10:57


Dzisiaj zaprezentowano kolejny film z cyklu Build of the Week pokazujący builda Shadowsa na Critical Strike używając takich umiejętność jak: Double Strike, Lightning Strike i Flicker Strike. Dodatkowo w ostatnich sekundach filmu zaprezentowano fragment III aktu.

Oprócz powyższego wideo Chris zamieścił pierwsze, bardziej konkretne informacje dotyczące nadchodzącej łatki 0.9.13. Jak pamiętamy zawierać ona ma zapowiadane już od dłuższego czasu areny z PvP, wprowadzać balans między klasami oraz naprawiać znaczne błędy. Ponadto dostaniemy sporą ilość nowych klejnotów: czary, klątwy, totemy, oraz trochę wspomagających klejnotów.

Pełna lista zmian powinna ukazać się za pare dni tuż przed wypuszczeniem aktualizacji.

 

Patch 0.9.12x

Dodał Grom 24 Października 2012 o godzinie 10:48


Patch 0.9.12x

 • Zmieniono modyfikatory map, które zwiększają liczbę magicznych i rzadkich potworów tak, że zwiększają one wartośc procentową mapy poprzez przemnażanie. Wcześniej zwiększały poprzez dodawania co powodowało zbyt dużą liczbę magicznych i rzadkich potworów gdy te mody występowały.
 • Naprawiono błąd, w którym wpisując "#" lub inny specjalny symbol na początku rozmowy prywatnej w czacie nie zmieniał sie poprawnie tryb czaru.
 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama