Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

Nowe mikrotranzakcje i mała łatka

Dodał Grom 6 Grudnia 2012 o godzinie 10:20


Dzisiaj wypuszczono małą łatkę 0.9.13i gdzie:

  • Na potrzeby Open Bety zmieniono sposób przechowywania i zapisywania postaci.
  • Powyższa zmiana spowodowała reset umiejętności pasywnych.
  • Naprawiono błąd, gdzie „No sound while in background” mógł spowodować odtworzenie dźwięku ponownie, jeśli się zapętli.

Dodatkowo pokazano krótki filmik przedstawiający nową mikrotranzakcje, która pojawi się wraz z open betą. Umożliwia ona modernizację naszej skrzyni, a konkretniej przydzielania nazw do zakładek oraz zmiany ich koloru.

 

Zapowiedziano datę otwartej bety!

Dodał Grom 5 Grudnia 2012 o godzinie 11:35


Dzisiaj oficjalnie ogłoszono datę otwartych betatestów Path of Exile. Przypada ona na 23 Stycznia 2013 roku, wtedy to będzie miał miejsce ostatni restart postaci i aktualizacja gry do wersji 0.10.0 (wraz z trzecim aktem).

Jak zapewne wszyscy pamiętają parę miesięcy temu byliśmy informowani o planowanym starcie otwartej bety na grudzień. Jednak ostatnimi czasy główny projektant gry podkreślił w jednej ze swych wypowiedzi, że chcą mieć pewność aby dotrzymać terminu i aby wszystko było ... (czytaj dalej)

 

Łatka 0.9.13h i drobne zmiany na forum

Dodał Grom 3 Grudnia 2012 o godzinie 11:18


Dzisiaj na serwery trafiła wcześniej omawiana łatka 0.9.13h. Poniżej przedstawiamy liste zmian:

  • Nie potrzeba już za każdym razem otwierać nowego okna przy kupnie tego samego przedmiotu walutowego.
  • Zmienione zostały recepty u sklepikarzy. Uzyskanie Orb of Alchemy i Regal Orb jest teraz znacznie trudniejsze i kosztowne, jednak wciąż wykonalne.
  • Dodano opcje „No sound while in background”.
  • Dodano opcje pozwalającą uniknąć auto-wyposażenia w momencie podniesienia przedmiotu z ziemi. Ta zmiana była wymagana ... (czytaj dalej)
 

W łatce 0.9.13h będzie sporo zmian...

Dodał debe 1 Grudnia 2012 o godzinie 17:22


Patch 0.9.13h zostanie wgrany już naprawdopodobniej w ten poniedziałek i będzie wprowadzał wiele zmian takich jak naprawienie aktualnych błędów, dodanie nowych właściwości i ulepszenie balansu. Pełna lista zmian pojawi się już niedługo, ale Chris zdradził już teraz pare kluczowych aspektów.

Po pierwsze zostały zmienione "receptury", dzięki którym można było uzyskać orb of alchemy i regal orb u sklepikarzy. Porpzednie były zbyt proste i postanowiono utrudnić zdobycie tych orbów aby poprawić balans ... (czytaj dalej)

 

Ulepszenia graficzne w patchu 0.10.0

Dodał Grom 29 Listopada 2012 o godzinie 14:01


Oprócz rozszerzenia contentu o akt 3 zbliżająca się aktualizacja wprowadzi zmiany graficzne w silniku gry, polepszając między innymi odbicia oświetlenia na niektórych przedmiotach, mapach. Zaobserwować to możecie na poniższym screenie jaki ujawniono dzis na stronie Path of Exile.

ulepszone odbicia oświetlenia:

ulepszone odbicia oświetlenia
 

Pasywne drzewko skili z nadchodzącej aktualizacji

Dodał Grom 28 Listopada 2012 o godzinie 13:54


Dzisiaj główny projektant gry Path of Exile udostępnił pasywne drzewko skili w formie obrazu, które pochodzi z nadchodzącej aktualizacji 0.10.0, nie różni one się znacząco od obecnej wersji (0.9.13). Dzrzewko możecie pobrać z oicjalnej strony (zajmuje ono 25mb i nie otworzy się w przeglądarce np. Chrome).

Chris wspomniał również, że datę przejścia gry do otwartych testów ogłosi wtedy, gdy będzie pewien, że dotrzyma obiecanego terminu.

 

Zbliżający się coraz bardziej patch 0.10.0 i nowa łatka na realm'ie Alpha.

Dodał Dziki19931 28 Listopada 2012 o godzinie 0:18


Patch 0.10.0 jest rozpoznawalny przedewszystkim przez to, że ma on dodać Akt III na serwerach Open Beta (Obecnie Closed Beta). Jedną ze zmian jest dodanie Quicksilver Flask, która mogłaby zastąpić umiejętność Phase Run jako zdolność do przemieszczania się (prawdopodobnie chodzi o to, że efekt Phase run byłby zawarty w takiej butelce). Ponadto zostały zmienione rozmiary grup potworów, będziemy mieli doczynienia z większym zróżniowaniem w taki sposób, że spotkania z nimi będą bardziej interesujące. ... (czytaj dalej)

 

Następne eventy! Kolejna łatka do Alpha testów i kilka pytań.

Dodał Dziki19931 28 Listopada 2012 o godzinie 0:13


Jak zwykle Chris napisał wczoraj krótki wpis na stronie PoE w którym informuje nas o pracach nad aktem trzecim, pyta się graczy o opinię oraz zapowiada następne eventy! Zresztą... sami przeczytajcie!  

Chris: Obecnie pracujemy nad kolejną łatką do Alpha testów tym razem oznaczoną jako 0.10.0alpha3, który poprawi błędy z poprzedniego tygodnia. Przygotowujemy także patch 0.9.13h który przyniesie kilka zmian i rozwiązań w świecie CBT. Wszystko odbędzie się za kilka dni, więc będę Wam dostarczał coraz więcej informacji ... (czytaj dalej)

 

Prace nad III aktem idą do przodu

Dodał Grom 21 Listopada 2012 o godzinie 12:52


Prace nad planowanym rozszerzeniem do Path of Exile zmierzają w dobrym kierunku. Dziś na serwery alfa został wgrany kolejny patch 0.10.0alpha2. Główny projektant gry Chris informuje że w przeciągu kilku dni dostał setki aplikacji na stanowisko alfa testera, oraz zamierza również zwiększyć obecną ilość testerów aby przyśpieszyć prace nad 3 aktem.

Wszyscy zainteresowani alfa testami mogą wysłać aplikacje prywatną wiadomością do Chrisa, jednak pamiętajmy że tylko najaktywniejsi użytkownicy dostana okazje dostania się do zamkniętych testów.

 

Chris mówi o OBT, Alpha testach Aktu III i zapowiada nowe mikrotransakcje!

Dodał Dziki19931 20 Listopada 2012 o godzinie 20:54


Chris chciałby nam tym razem opowiedzieć jak się sprawy mają z rozwojem trzeciego aktu, a także co nieco o Open Becie.

Do piątku, a więc do 16 Listopada była to wersja 0.10.0alpha1, tymczasem GGG pracuje nad nową wersją 0.10.0alpha2 która ma naprawić błędy które napotkali wcześniej. Właśnie teraz są w trakcie wgrywania patch’a (lekko testowanego) z ich wewnętrznego serwera biurowego dla całej wersji testowej Alpha. Dla nas oznacza to tylko tyle że: testerzy którzy się zgłosili będą mieli do czynienia z ... (czytaj dalej)

 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama