Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

Nowa łatka, oraz poprawa wydajności serwerów

Dodał Grom 28 Stycznia 2013 o godzinie 12:13


Od startu otwartej bety producenci Path of Exile codziennie naprawiają w grze ważniejsze błędy. Dziś nie jest inaczej, został właśnie wypuszczony kolejny zestaw drobnych poprawek.

Łatka 0.10.0d

 • Poprawiono kolejne problemy związane z błędami serwerów.
 • Poprawiono błędy związane z kolejką podczas oczekiwania na dołączenie się do gry, które umożliwiały dostęp do niewłaściwego konta po awarii serwerów.
 • Poprawiono ceny u sklepikarzy podczas sprzedaży przedmiotów zawierających odporność na chaos, teraz ... (czytaj dalej)
 

Patch 0.10.0c

Dodał Grom 28 Stycznia 2013 o godzinie 0:05


Dzisiaj kolejna porcja poprawek.

Wersja 0.10.0c

 • Naprawiono błąd serwerów. Jeśli po awarii serwerów nie widać postaci należy załogować się ponownie aby naprawił się błąd.
 • Naprawiono błąd związany z kolorami kart w skrzynce premium, przywracał on ustawienia domyślne i uniemożliwiał ponowną edycje.
 • Naprawiono błąd serwera, który mógł wystąpić podczas użycia Shield Charge.
 • Naprawiono kilka błędów związanych podczas walki z bosem trzeciego aktu.
 • Naprawiono błąd, w którym przedmioty na handlu mogły ... (czytaj dalej)
 

Łatka 0.10.0b

Dodał Grom 24 Stycznia 2013 o godzinie 21:16


Wypuszczony dziś patch 0.10.0b usuwa ważniejsze błędy jakie wykryto po starcie otwartej bety:

 • Naprawiono problem serwera z bosem trzeciego aktu.
 • Naprawiono błąd, gdzie płatne efekty mogły nie działać z pazurami.
 • Naprawiono błąd związany z płatnymi efektami ciosów.
 • Naprawiono błąd, gdzie uniki mogły być niepoprawnie obliczane jeśli postać używała umiejętności pasywnej Iron Reflexes.
 

Oficjalny serwer TeamSpeak pathofexile.pl

Dodał kompostownik 23 Stycznia 2013 o godzinie 18:59


Dziś testowo uruchomiliśmy serwer TeamSpeak3 dla naszej strony. Chcielibyśmy aby było to główne miejsce spotkań polskich graczy Path of Exile, gdzie będziemy mogli wzajemnie dyskutować na temat gry, wspierać się podczas rozgrywki a także w łatwy sposób znaleźć dla siebie drużynę: 

Adres serwera: ts3.pathofexile.pl (IP=149.202.62.230)

ZAPRASZAMY!

 

Patch 0.10.0 - akt 3 i open beta!

Dodał kompostownik 23 Stycznia 2013 o godzinie 3:54


W końcu po bardzo długim oczekiwaniu ukazał się spis wszystkich zmian w wersji 0.10.0. Dwie najbardziej kluczowe to oczywiście dodanie 3 aktu oraz otwarcie Open Bety. Patch powinien być dostępny do pobrania dziś około godziny 22.

Wersja 0.10.0

 

Uwagi:

 • Jednym z etapów przejścia do Open Bety jest zdegradowanie wszystkich postaci do 1 poziomu, co oznacza, że nazwy postaci zostaną zachowane. Również wszystkie przedmioty zostaną zniszczone nielicząc legendarnego przedmiotu "Demigod's Presence" oraz zwierzaków(czytaj dalej)
 

Jak będzie przebiegał start otwartej bety?

Dodał Grom 22 Stycznia 2013 o godzinie 23:14


Główny projektant gry wyjaśnił jak będzie przebiegał proces startu otwartej bety.

Przede wszystkim licznik odliczający czas pokazuje godzinę od której będzie już można grać w Path of Exile.

Na dwie godziny przed czasem zostaną wyłączone wszystkie serwery i będą na nich prowadzone prace przygotowawcze, również oficjalna strona będzie niedostępna przez około 20 minut.

W momęcie startu bety czyli dokładnie w środę o 22:00 czasu polskiego będzie możliwe pobranie aktualizacji pozwalającej na grę (to około 1,5gb danych).

Podczas logowania gracze będą ustawiani w kolejce. Wszystkie postacie zostaną wyzerowane do 1 poziomu, a z nimi zostaną skasowane przedmioty oprócz Demigod's Presences.

Już za parę godzin powinien pokazać się pełny oficjalny opis aktualizacji. 

Do otwartej bety zostało mniej niż 24 godziny!!

 

Wysyp informacji o Path of Exile na zagranicznych serwisach

Dodał Grom 18 Stycznia 2013 o godzinie 22:47


W związku ze zbliżającą się datą otwartej bety, zamieszczono dzisiaj w wielu zagranicznych serwisach informacje o Path of Exile, są to wywiady, zapowiedzi, a także kilka gameplayów głównie pokazujących nową zawartość czyli akt 3.

Na serwisie Shacknews znajdziemy zapowiedź oraz dyskusję na temat gry.

Na Gamespot został umieszczony długi materiał trwający koło godziny czasu z wywiadem i gameplayem pokazującym kilka lokacji 3 aktu.

IGN zamieścił zapowiedź, a także krótki filmik na youtube.

My Geek Review opublikował zapowiedź.

Również jeden z użytkowników o nicku BurnOutBrighter na forum NeoGAF utworzył temat o Path of Exile prezentując najważniejsze aspekty gry.

Do otwartej bety pozostało niecałe 5 dni!

 

stream4u - polski stream z Path of Exile

Dodał debe 16 Stycznia 2013 o godzinie 18:01


stream4u.pl

Chcieliśmy was zaprosić na polski stream z gry Path of Exile, który odbędzie się na kanale stream4u w środę 16 stycznia o godzienie 23:00. Co więcej, nie będzie to jednorazowy wybryk, ponieważ ekipa stream4u planuje regularnie pokazywać naszą ukochaną grę.

Warto także zauważyć, że cały dochód uzyskany przez kanał idzie na pomoc charytatywną. Oznacza to, że oglądając go nie tylko możesz się dobrze bawić, ale także wspomagać innych ludzi. Więcej szczegółów w temacie na naszym forum tutaj.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy!

UPDATE

Rozpiska streamów PoE na najbliższe dni:

 • Czwartek: 12:00-14:00
 • Piątek: 12:00-15:00
 • Sobota: 23:00-01:00
 • Niedziela: 12:00-15:30
 

Oficjalny trailer Path of Exile na otwartą betę

Dodał Grom 16 Stycznia 2013 o godzinie 10:19


Dzisiaj serwis gametrailers opublikował oficjalny zwiastun przygotowany specjalnie na potrzeby otwartej bety. Pokazuje on część 3 aktu a także charakterystyczne dla gry mechanizmy.

 

Patch 0.9.13m a także ostatnia okazja na zakup kiwi

Dodał Grom 9 Stycznia 2013 o godzinie 11:49


Kolejna łatka 0.9.13m wprowadza drobne zmiany przygotowujące gre do wejścia w otwartą betę, a także naprawia kilka błędów:

 • Dodano szyfrowanie protokołów gry.
 • Istnieje obecnie wiele rezerwowych serwerów logowania dla każdej bramy, przygotowanych na start otwartej bety.
 • Naprawiono błąd, kiety to przełączanie na okno rozmowy handlowej mogło powodować niepoprawne działanie czatu.
 • Naprawiono błąd, kiedy nie można było wejść do miasta podczas gdy duża ilość graczy w tym samym momęcie próbowała uczynić to samo.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem paczek z kiwi to najbliższe dwa tygodnie jest ostatnią okazją. W chwili przejścia gry do otwartej bety zostaną one zastąpione innymi mikrotranzakcjami. Jak wygląda poszczególny zestaw? Możecie sprawdzić na poniższym filmie, gdzie przy okazji pokazano jeszcze raz miasto w 3 akcie i fragmęty nowych lokacji.

 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama