Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

Patch 0.10.5

Dodał HeniekHardkor 8 Kwietnia 2013 o godzinie 3:53


Dzisiaj w nocy pojawiła się nowa wersja gry oznaczona numerem 0.10.5

O rzeczach które w niej znajdziecie możecie przeczytać poniżej:

Zawartość:

 • Nowy support gem (Siła) - Melee Splash: dodaje efekt aoe dla ataków ręcznych które mają pojedyńczy cel.
 • Nowy support gem (Siła/Zręczność) - Multistrike: powoduje, że atak z broni ręcznej uderza szybko trzy razy, jeśli w pobliżu jest więcej niż jeden cel, kolejne ataki zmieniają cel.
 • Nowy support gem (Inteligencja) - Power Charge on Critical: krytyczne uderzenia ... (czytaj dalej)
 

Informacje o nadchodzących aktualizacjach i wyścigach

Dodał Grom 4 Kwietnia 2013 o godzinie 13:25


Długo zapowiadany patch 0.10.5 zawierające nowe klejnoty i otwierający nowe możliwości dla postaci walczących w zwarciu powinien ukazać się już w najbliższą niedzielę późnym wieczorem bądź w poniedziałek czasu polskiego. Już jutro powinniśmy poznać pełną listę jego zmian.  Główny projektant gry Chris zapewnia też że pod koniec następnego tygodnia ujrzymy kolejną łatkę 0.10.6

Niedługo również dobiegnie końca pierwszy sezon wyścigów. Zgodnie z obietnicą pierwsza dwudziestka osób z największą ilością punktów otrzyma unikalną czapkę Demigod's Triumphs. Drugi sezon wyścigów ma ruszyć 20 kwietnia i wnieść nowe rodzaje lig w tym najbardziej emocjonujący cut-throat (liga pvp). Czas trwania drugiego sezonu podobnie jak pierwszego jest zaplanowany na 45 dni.

 

 

Nowe unikalne przedmioty

Dodał Grom 28 Marca 2013 o godzinie 10:05


Dzisiejszej nocy wypuszczono patch wprowadzający dodatkowe unikalne przedmioty do gry jest to mała zmiana, jednak już za tydzień możemy oczekiwać poweżniejszej aktualizacji między innymi nowych klejnotów dla postaci walczących w zwarciu.

Łatka 0.10.4b

 • Dodano cztery unikalne przedmioty z czego trzy zostały zarpojektowane przez graczy.
 • Dodano cztery płatne efekty, które mogą zostać dodane do hełmu: Divine Sign, Brilliant Feathers, Spirit Charm i Victorious Wings.

Dwa z tych przedmiotów już zostały znalezione, są to buty dający określony procent z bloka do blokowania czarów oraz pancerz zwiększający obrażenia jak i obrzar działania (Area of Effect). 

Dokładniej nowym unikatowym przedmiotom można przyjżeć się w tym temacie na oficjalnym forum.

 

Zapowiedź patcha 0.10.4b i 0.10.5

Dodał HeniekHardkor 24 Marca 2013 o godzinie 13:28


Na oficjalnym forum Path Of Exile pojawiły się informacje na temat 2 najbliższych uaktualnień. Niestety data wydania patcha 0.10.5 uległa zmianie i opóźni się o tydzień (zostanie wydana prawdopodobnie około 3 kwietnia), jest to związane z dość sporymi zmianami jakich możemy się w nim spodziewać, a mianowicie dodaniu support gemów dla umiejętnośći melee:

 • (Siła) Support Gem - Melee Splash: dodaje efekt AOE do skili zadających obrażenia pojedyńczym potworom.
 

Patch 0.10.4

Dodał HeniekHardkor 20 Marca 2013 o godzinie 11:25


Zawartość:

 • Nowa umiejętność - Arctic Armour (Zręczność/Inteligencja) - która tworzy lodową tarczę i chroni przed obrażeniami fizycznymi oraz od ognia. Podczas działania zużywa manę, a kiedy się poruszamy mana zużywa się jeszcze szybciej. Kiedy many zabraknie skill wyłącza się. Dodatkowo zostawia na krótki czas lodowy ślad za nami.
 • Trzy nowe mikrotranzakcje: Stormloud Artic Armour, White Cyclone Silver Wings.
 • Cztery nowe unikalne przedmioty, w tym 2 zaprojektowane przez graczy.
 • Kolejne poprawki audio-wizualne.(czytaj dalej)
 

Patch 0.10.3c

Dodał Grom 18 Marca 2013 o godzinie 15:49


Patch 0.10.3c

 • Magiczne przedmioty nie będą już przypisane do konkretnego gracza, kiedy wypadną. Tylko klejnoty, mapy, unikalne, rzadkie i walutowe przedmioty będą przypisywane do konkretnego gracza jeśli wypadną.
 • Zwiększono podstawowy czas przyznanego przedmiotu z 1.6 sekundy do 2.6 sekundy. Jest ciągle obecny bonus dla postaci które są daleko od przedmiotu (czas podróży +10%).
 • Na przydzielonych przedmiotach nie jest pokazywana już nazwa gracza ani pozostały czas, jednak dalej są one przyciemnione dla innego gracza.
 • Wprowadzone zmiany czynią grę bardziej czytelną, uczciwszą i likwidują wizualny chaos jaki był podczas wyświetlania czasu i imienia postaci. W przeprowadzonych testach teraz znacznie łatwiej dostrzec swój przedmiot i zdążyć go podnieść.
 

Książka umiejętności oraz nowy klejnot

Dodał Grom 15 Marca 2013 o godzinie 9:51


Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami twórców Path of Exile nowe klejnoty będziemy dostawać co tydzień i na to się zanosi, bo już w nadchodzącym tygodniu zostanie wypuszczona łatka 0.10.4.

Książka umiejętności:

Książka umiejętności

Nowością będzie oczywiście nowy klejnot, którego umiejętność posiadają niektóre potworki z trzeciego aktu. Postać będzie pozostawiała po sobie lodowy ślad na ziemi, który będzie spowalniał wrogów. Kolejną nowością jest książka umiejętności (Book of Skill) będzie ona pojawiać się w naszym ... (czytaj dalej)

 

Patch 0.10.3 oraz nowe wyzwania w eventach

Dodał Grom 13 Marca 2013 o godzinie 11:21


Dziś został wypuszczony nowy patch, a wraz z nim nowy klejnot Cyclone o którym informowaliśmy już w zeszłym tygodniu. Dodatkowo pierwszy sezon eventów został wzbogacony o nowe typy lig między innymi:

 • Multiproj: Wszystkie potwory bijące z dystansu dostają dodatkowe 4 pociski.
 • Ancestral: Producenci nie chcieli ujawnić co będzie zawierał ten typ ligi. Zaznaczyli tylko że ma przynieść sporo frajdy.
 • Blood Magic: Wszystkie postacie korzystają z Blood Magic, czyli używają życia zamiast many.

(czytaj dalej)

 

Patch 0.10.2 już dostępny

Dodał debe 8 Marca 2013 o godzinie 13:21


Dzisiaj do Path of Exile została wgrana łatka oznaczona numerem 0.10.2. Został w niej dodany nowy skill inteligencji Incinerate, który przypomina nieco działaniem Flame Totem. Przebudowano również znacząco drzewko Duelista oraz zbalansowano parę umięjętności. Poprawiono także kilka błedów oraz wprowadzono wiele innych mniejszych zmian, udogodnień i nowości. Pełna lista zmian znajduje się poniżej.

Dodatkoto w przyszłym tygodniu zostanie wypuszczony kolejny patch 0.12.3 gdzie zostanie dodany między innymi ... (czytaj dalej)

 

Co przyniesie aktualizacja 0.10.2 ?

Dodał Grom 3 Marca 2013 o godzinie 13:08


Patch prawdopodobnie zawita już w najbliższą środę, czwartek. Główną i zarazem największą nowością jaką wniesie jest nowy klejnot Incinerate. Został on specjalnie przygotowany dla postaci rzucającyej czary ogniowe. Mechaniką będzie przypominał flame totem. Proporcjonalnie wraz ze wzrostem czasu czarowania zwiększać się będą też obrażenia zadawane przez skill.

Oprócz powyższego gema wprowadzone zostaną także inne zmiany między innymi:

 • Zostanie zmienione drzewko skili pasywnych u Duelista, aby uczynić ... (czytaj dalej)
 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama