Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Newsy ze świata Path of Exile Dodaj newsa

Patch 0.11.0e, ograniczenia w handlu i nowe hełmy

Dodał Grom 14 Czerwca 2013 o godzinie 10:40


Parę godzin temu wgrano nową łatkę 0.11.0e wprowadza ona pewne ograniczenia w handlu, szczególnie utrudniające handel orbami za prawdziwe pieniądze. Dodatkowo zaprezentowano nowy wygląd hełmów jakie będą dostępne w wersji 0.11.1.

Nowe hełmy:

Nowe hełmy

Łatka 0.11.0e:

 • Handel przedmiotami walutowymi (orby) jest zablokowany do osiągnięcia 25 poziomu doświadczenia. Ta reguła nie dotyczy postaci utworzonych przed aktualizacją. Wyjątek stanowią Scrolls of Wisdom i Portal Scrolls.
 • Naprawiono błąd instancji związanej z bosem Vaal Oversoul.
 • Naprawiono błąd, gdzie można było przywrócić odcisk (za pomocą Eternal Orba) na wyposażonym przedmiocie.
 • Naprawiono błąd podczas wklejania przedmiotu na czat, gdzie mógł być wyświetlony zupełnie inny przedmiot
 

Aktualizacja 0.11.0d

Dodał XnIcRaM 13 Czerwca 2013 o godzinie 10:25


Dziś wczesnym rankiem (naszego czasu) została wgrana na serwer aktualizacja 0.11.0d oto co w niej wprowadzono:

 • Nieuczciwych Wygnańców (Rogue Exiles) będzie można teraz spotkać od lokacji Prisoner's Gate na poziomie trudności Normal.
 • Nieuczciwi Wygnańcy będą się teraz częściej pojawiać.
 • Jakość dropu z Nieuczciwych Wygnańców (Rogue Exiles) została zwiększona.
 • Brutus i Kole zadają teraz mniejsze obrażenia.
 • Nazwy Might, Beef, Physique oraz Instability na liście osiągnięć (Challenge) są teraz poprawne.(czytaj dalej)
 

Zapowiedź Sezonu Trzeciego oraz artykuł w serwisie Polygon na temat crowdfunding i GGG

Dodał XnIcRaM 12 Czerwca 2013 o godzinie 13:13


Rozpoczęły się prace nad Sezonem Trzecim Wyścigów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to Sezon wystartuje za około 3 tygodnie. Najprawdopodobniej w międzyczasie będzie kilka luźnych eventów międzysezonowych.

W ubiegłym tygodniu serwis Polygon zamieścił artykuł na temat crowdfunding'u (finansowania społecznościowego) w odniesieniu do Path of Exile. W artykule tym możemy dowiedzieć się sporo na temat historii GGG. Zapraszamy do lektury (artykuł w języku angielskim) http://www.polygon.com/2013/6/7/4400056/path-of-exile-crowdfunding

 

 

Aktualizacja 0.11.0c

Dodał XnIcRaM 7 Czerwca 2013 o godzinie 9:58


Właśnie trwa wprowadzanie aktualizacji 0.11.0c oto co w niej się znajduje:

 • Postacie które zgineły w lidze Hardcore oraz Onslaught będą od teraz nadal widoczne w statystykach ligi w której zgineli a ich nazwa oraz pozostałe informacje będą wyszarzone. Postacie jak do tej pory będą oczywiście przenoszone do ligi Standard
 • Naprawiono błąd w którym Blood Rage nie miało przedłużanego czasu trwania za zabicie potwora.
 • Naprawiono bład w którym boss z mapy The Coward's Trial mógł wydropić unikat, który ... (czytaj dalej)
 

Aktualizacja 0.11.0b

Dodał XnIcRaM 6 Czerwca 2013 o godzinie 10:12


Dziś około godziny 5 rano została wgrana aktualizacja zawierająca kilka poprawek do dużej aktualizacji 0.11.0, która była wgrana dziś w nocy.

Kolejna aktualizacja o numerze 0.11.0c zostanie wgrana najprawdopodobniej dziś w nocy, będzie ona zawierała poprawki kilku błędów z łatki 0.11.0, wprowadzi też ostateczne poprawki do mających ruszyć wkrótce nowych lig. W tej aktualizacji lub kolejnej możemy również spodziewać się wprowadzenia możliwości wykupienia Open Beta Supporter Packs (ekskluzywny pakiet wsparcia ... (czytaj dalej)

 

Dodatkowe informacje na temat łatki 0.11.0

Dodał HeniekHardkor 4 Czerwca 2013 o godzinie 14:10


Kilka minut temu twórcy PoE, podzielili się z nami dodatkowymi  informacjami na temat zmian jakie znajdziemy w nadchodzącym patchu.

 • Przy większych ilościach Energy Shield, kula życia będzie zasłonięta w większej części przez niebieską poświątę.
 • Dodano nowe recepty u sprzedawcy.
 • Życie potworów zostało zwiększone na początkowych poziomach i zmniejszone w późniejszych.
 • Elementarne obrażenia zadawne przez szkielety z dystansowych umiejętności zostały zmniejszone.
 • Podczas gry samemu, nawet gdy mamy wyłączone pokazywanie przedmiotów na ziemi, wartościowe rzeczy i tak będą się świeciły przez kilka sekund.
 • Dodano eksperymentalny kod zmniejszający ilość desynców.
 

Zapowiedź Łatki 0.11.0

Dodał XnIcRaM 3 Czerwca 2013 o godzinie 17:23


Dziś została ogłoszona lista zmian które będą miały miejsce w najbliższej aktualizacji, jednak jak zostało zapowiedziane lista ta może jeszcze ulec zmianie.

- Z powodu dużych zmian w balansie, wszystkie istniejące postacie otrzymają opcjonalną możliwość całkowitego resetu umiejętności pasywnych. Aby z niej skorzystać należy kliknąć przycisk "Reset all Passives" dostępny w widoku drzewka umiejętności pasywnych. Uwaga: Jeśli chcemy skorzystać z resetu to należy uczynić to przed ... (czytaj dalej)

 

Zmiany w wersji 0.11.0

Dodał kompostownik 1 Czerwca 2013 o godzinie 16:23


Główny twórca gry Chris Wilson w obszernym newsie na oficjalnej stronie Path of Exile zaprezentował szczegóły dotyczące najbliższego dużego patcha 0.11.0.

Największą zmianą jest uruchomienie dwóch czteromiesięcznych lig Anarchy oraz Onslaught, które wystartują 8 czerwca. Każda z nich będzie miała odrębne właściwości, odróżniające je od ligi standardowej oraz hardcore. Bedą one także posiadały odrobinę inne przedmioty, niektóre z nich będą do zdobycia tylko w tych dwóch nowych ... (czytaj dalej)

 

Kolejne informacje na temat patcha 0.11.0

Dodał HeniekHardkor 29 Maja 2013 o godzinie 9:34


Dzisiaj rano na oficjalnej stronie POE pojawiły się kolejne informacje na temat zbliżającej się łatki o numerze 0.11.0. 

Patch pojawi się prawdopodobnie 5 czerwca, natomiast nowa, 4 miesięczna liga (!) wystartuje juz 9 czerwca.

Dodatkowo, bardzo ciekawą informację przekazuje nam screen który twórcy gry nam udostępnili. Możemy na nim zobaczyć paski życia! Jeśli chodzi o mnie to jedna z najbardziej oczekiwanych zmian.

Life Bars:

Life Bars

 

 

Nowości w aktualizacji 0.11.0

Dodał Grom 24 Maja 2013 o godzinie 12:06


Główny projektant gry Chris zdradza nam kolejne nowości jakie dostaniemy w najbliższej dużej aktualizacji 0.11.0. Jedną z nich będą skalne rzeźby Weathered Carvings, których będzie sporo w akcie pierwszym. Kamienie to pozostałości po dawnej cywilizacji Karui, kiedy je klikniemy będą wyjaśniać historie jaka zaszła na kontynencie Wraeclast.

Weathered Carvings:

Weathered Carvings

Drugą ważną nowością jest możliwość ustalenia przez lidera drużyny rodzaju podziału wypadających przedmiotów z potworów, skrzyń itp.

W patchu ... (czytaj dalej)

 

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Czym jest Path of Exile?

Path of Exile jest grą action RPG umiejscowiona w świecie dark fantasy. Gracz wciela się w bohatera, który został wygnany ze swojej ojczyzny na bardzo niebezpieczny kontynent Wraeclast. Sam, bądź też innymi zesłańcami musi stawić czoło z przeciwnościami losu, rozwijać swoje umiejętności, odkrywać potężne magiczne artefakty aby przetrwać każdy kolejny dzień w post-apokaliptycznym świecie fantasy.

W tej chwili w grze trwa zamknięta beta, czyli żeby zagrać w Path of Exile trzeba mieć klucz. Jednak już niedługo, bo w sierpniu 2012 roku, ma wystartować otwarta beta i każdy będzie mógł zagrać. Co więcej Path of Exile ma być docelowo darmową grą z mikrotransakcjami, które NIE będą wpływać na balans rozgrywki. Oznacza to, że będzie można zakupić takie rzeczy jak wygląd postaci, nowe efekty czarów itp. rzeczy, a nie, tak jak to ma miejsce w wielu innych grach, lepsze przedmioty czy umiejętności, co premiuje graczy wykładających kasę.

Zobacz także:

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama